TVN

Gordon Ramsay: We własnej kuchni

Takiego Gordona Ramsaya jeszcze nie znacie! Spokojny, wyluzowany i uśmiechnięty. Gotuje w swojej kuchni dla rodziny i przyjaciół. W kolejnej serii udowodni widzom, że każdy może przygotować niesamowite dania na wybraną okazję. Nieważne, ile masz czasu oraz czy stawiasz dopiero pierwsze kroki w kuchni. Z Gordonem Ramsayem zawsze się uda!

Gordon Ramsay prezentuje widzom nowe oblicze. Surowy, stanowczy i wymagający juror, teraz leniwie przeciąga się w swojej kuchni i zabiera się za gotowanie. Często dołączają do niego dzieci i reszta rodziny. To niezwykła okazja, żeby podejrzeć, jaki jest prywatnie. Luźna atmosfera nie oznacza jednak nudy w menu. Doświadczony kucharz ciągle eksperymentuje i wymyśla nowe potrawy. Swoimi pomysłami potrafi zainspirować początkujących i doświadczonych kucharzy. Jego przepisy są proste, a ich przygotowanie nie wymaga zbyt dużo czasu. Koniecznie zajrzyj do kuchni Gordona Ramsaya!

Produkcja:
One Potato Two Potato
Kraj produkcji:
Wielka Brytania, USA
Tagi:
gotowanie, kuchnia, kulinaria, potrawy, pieczenie, przepis, szef kuchni, gordon ramsay, nauka gotowania, restaurator, rodzina Gordona Ramsaya, żona gordona ramsaya, lunche
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Gordon Ramsay: We własnej kuchni”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty