Gogglebox. Przed telewizorem

sezon 9 odcinek 8

Gogglebox. Przed Telewizorem 9

W tym odcinku "Gogglebox. Przed telewizorem" Big Boy ze swoją ekipą będą oglądać wyjątkowo rozpalony odcinek serialu "Na sygnale". Podnosząca ciśnienie fabuła i wartka akcja, mocno wciągnie naszych komentatorów. Ponadto, zauważą, że w roli jednej z ratowniczek zagrała popularna Marcelina Zawadzka.  Następnie dadzą się porwać w wir zagadek z teleturniejem "Koło fortuny". Nie obejdzie się od rywalizacji pomiędzy uczestnikami, zwłaszcza między strongmenami Krzysztofem i Dominikiem. "Na Wspólnej" wciąż dostarczy naszym uczestnikom wielu emocji.  A w "Ślub od pierwszego wejrzenia" poznamy ulubionych bohaterów, którym niektórzy mocno kibicują.

O programie

Nowy dziewiąty sezon bijącego rekordy oglądalności formatu „Gogglebox. Przed telewizorem". W tym programie zaglądamy do mieszkań ludzi w całym kraju i sprawdzamy, co ich w telewizji wkurza, a co ekscytuje. Codziennie 25 mln Polaków ogląda telewizję. To nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki.

A na kanapie zobaczymy znanych i lubianych uczestników z ekipą popularnego Big Boya na czele, czyli trio chłopaków z Kielc. Fotomodelkę Sylwię Bombę z przyjaciółką Ewą Mrozowską-Kozłowską. Nie zabraknie też Joachima z mamą Izą, mięśniaków – Krzyśka „Strongmana” Radzikowskiego i Dominika, do którego w tym sezonie dołączył maleńki synek. Komentować będą także: szalone bliźniaczki (Agnieszka i Ewa), Dajan i jego śląska rodzina Kotońskich, Sandra ze Świętochłowic z mężem oraz Jacek Szawioła i Mariusz Kozak... Ten program będzie pełen niespodzianek!

Gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki "Gogglebox. Przed telewizorem" oglądaj na VOD player.pl