Gogglebox. Przed telewizorem

sezon 10 odcinek 5

Gogglebox. Przed Telewizorem 10

W ten odcinek "Goggleboxa. Przed telewizorem" wkraczamy tanecznym krokiem z nowym programem " Dance, Dance, Dance - Duety". Porwani w rytm piosenki Madonny oraz zahipnotyzowani sensualnymi ruchami Patricii Kazadi.  Dla jednych brakowało tam feelingu, inni z kolei czuli ogień. Nie tracąc tempa przechodzimy do nowego sezonu "Ostrego cięcia" . Odcinek w Malborku sprowokował naszych bohaterów do komentarzy na temat prezentowanych fryzur. A żeby tego było mało, gościem specjalnym była sama Ewa Mrozowska-Kozłowska.

Punktem obowiązkowym na naszej telewizyjnej liście, było zajrzenie na oddział ratunkowy "Szpitala" . Tym razem królował wątek ślepej miłości mężczyzny do kobiety, do tego stopnia, że z pierścionkiem wartym 36 tysięcy złotych w żołądku wylądował na ostrym dyżurze.

Ale to koniec emocji bo na naszych uczestników czeka oskarowy dokument "Free solo". Alpinista wspinający się bez zabezpieczeń zmroził naszych bohaterów. A na deser król TVN-u spotkał się z królem TTV na słynnej kanapie, czyli Przemek Kossakowski u Kuby Wojewódzkiego. Tego nie możecie przegapić!

Gogglebox. Przed telewizorem - O programie

Zobacz wiosenny i najnowszy 10-ty sezon bijącego rekordy oglądalności formatu „Gogglebox. Przed telewizorem". Jesienne odcinki oglądało średnio 601 tys. widzów, czyli o 158 tys. osób więcej niż w analogicznym okresie rok wcześniej!

W tym programie zaglądamy do mieszkań ludzi w całym kraju i sprawdzamy, co ich w telewizji wkurza, a co ekscytuje. Codziennie 25 mln Polaków ogląda telewizję. To nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki.

A na kanapie zobaczymy znanych i lubianych uczestników z ekipą popularnego Big Boya na czele, czyli trio chłopaków z Kielc. Fotomodelka Sylwia Bomba, która na koniec 9-tego sezonu została mamą z przyjaciółką Ewą Mrozowską-Kozłowską. Nie zabraknie też Joachima z mamą Izą, mięśniaków – Krzyśka „Strongmana” Radzikowskiego i Dominik. Komentować będą także: szalone bliźniaczki (Agnieszka i Ewa), Dajan i jego śląska rodzina Kotońskich, Sandra ze Świętochłowic z mężem. Nie zabraknie również Jacka Szawioły i Mariusza Kozaka, przyjaciół Krzyśka, Felka i Mariana, rodziny Kotońskich oraz seniorów - Reginy i Józka. Ten program będzie pełen niespodzianek!

Gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki "Gogglebox. Przed telewizorem" oglądaj na VOD player.pl. Premiera w każdy wtorek o godzinie 15.00