Gogglebox. Przed telewizorem

sezon 10 odcinek 4

Gogglebox. Przed Telewizorem 10

W tym odcinku zobaczymy co naszych bohaterów rusza, a co porusza. Zaczniemy od powrotu na ekrany mistrzów charakteryzacji i wirtuozów emisji głosu czyli, "Twój głos brzmi znajomo". Serca naszej ekipy skradli Kazik z "Na Wspólnej" z wykonaniem utworu "Weź nie pytaj" i Kasia Dąbrowska w utworze "Blue hotel". Poza tym zajrzymy do "Królowych życia", by zobaczyć jak z twarzą będzie eksperymentować Dagmara. Ponadto, niespodziewany poród w "M jak Miłość", oraz debiutancko w Goggleboxie program "Z wędką nad wodę w Polskę i świat" telewizji TRWAM. A na deser ulubiona królowa TVNu Magda Gessler i "Kuchenne rewolucje".

Gogglebox. Przed telewizorem  - O programie

Zobacz wiosenny i najnowszy 10-ty sezon bijącego rekordy oglądalności formatu „Gogglebox. Przed telewizorem". Jesienne odcinki oglądało średnio 601 tys. widzów, czyli o 158 tys. osób więcej, niż w analogicznym okresie rok wcześniej!

W tym programie zaglądamy do mieszkań ludzi w całym kraju i sprawdzamy, co ich w telewizji wkurza, a co ekscytuje. Codziennie 25 mln Polaków ogląda telewizję. To nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki.

A na kanapie zobaczymy znanych i lubianych uczestników z ekipą popularnego Big Boya na czele, czyli trio chłopaków z Kielc. Fotomodelka Sylwia Bomba, która na koniec 9-tego sezonu została mamą z przyjaciółką Ewą Mrozowską-Kozłowską. Nie zabraknie też Joachima z mamą Izą, mięśniaków – Krzyśka „Strongmana” Radzikowskiego i Dominik. Komentować będą także: szalone bliźniaczki (Agnieszka i Ewa), Dajan i jego śląska rodzina Kotońskich, Sandra ze Świętochłowic z mężem. Nie zabraknie również Jacka Szawioły i Mariusza Kozaka, przyjaciół Krzyśka, Felka i Mariana, rodziny Kotońskich oraz seniorów - Reginy i Józka. Ten program będzie pełen niespodzianek!

Gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki "Gogglebox. Przed telewizorem" oglądaj na VOD player.pl. Premiera w każdy wtorek o godzinie 15.00.