Gogglebox. Przed telewizorem

sezon 10 odcinek 3

Gogglebox. Przed Telewizorem 10

W tym odcinku dużo emocji naszym bohaterom dostarczy nowy sezon reality-show "Agent-Gwiazdy", który prowadzi Kinga Rusin. Edyta Górniak, Misiek Koterski, Andrzej i Mariola Gołotowie czy Krystyna Czubówna to tylko mocny początek składu tej edycji. Kto skoczy w przepaść, a kto ma lęk wysokości. Będzie naprawdę gorąco! Ekipa Goggleboxa uwielbia teleturnieje, a tym razem na językach będzie "Postaw na milion". A poza tym dowiedzą się jak oszczędzać z nowego programu TTV "Patent na kasę". Uwadze naszych obserwatorów codziennej rozrywki nie może umknąć kolejny odcinek "Sanatorium miłości". Śledzenie losów kuracjuszy powoduje wzmożone dyskusje na temat jego uczestników i ich losów. A na koniec zobaczą jakie prezenty dostają dzieci milionerów w programie " Billionaire Kids - Dzieci miliarderów."

Gogglebox. Przed telewizorem  - O programie

Zobacz wiosenny i najnowszy 10-ty sezon bijącego rekordy oglądalności formatu „Gogglebox. Przed telewizorem". Jesienne odcinki oglądało średnio 601 tys. widzów, czyli o 158 tys. osób więcej niż w analogicznym okresie rok wcześniej!

W tym programie zaglądamy do mieszkań ludzi w całym kraju i sprawdzamy, co ich w telewizji wkurza, a co ekscytuje. Codziennie 25 mln Polaków ogląda telewizję. To nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki.

A na kanapie zobaczymy znanych i lubianych uczestników z ekipą popularnego Big Boya na czele, czyli trio chłopaków z Kielc. Fotomodelka Sylwia Bomba, która na koniec 9-tego sezonu została mamą z przyjaciółką Ewą Mrozowską-Kozłowską. Nie zabraknie też Joachima z mamą Izą, mięśniaków – Krzyśka „Strongmana” Radzikowskiego i Dominik. Komentować będą także: szalone bliźniaczki (Agnieszka i Ewa), Dajan i jego śląska rodzina Kotońskich, Sandra ze Świętochłowic z mężem. Nie zabraknie również Jacka Szawioły i Mariusza Kozaka, przyjaciół Krzyśka, Felka i Mariana, rodziny Kotońskich oraz seniorów - Reginy i Józka. Ten program będzie pełen niespodzianek!

Gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki "Gogglebox. Przed telewizorem" oglądaj na VOD player.pl. Premiera w każdy wtorek o godzinie 15.00.