Gogglebox. Przed telewizorem

sezon 10 odcinek 14

Gogglebox. Przed Telewizorem 10

Do domu rodziny Kotońskich przychodzi... Malwina Wędzikowska, jedna z ekspertów w programie "Druga twarz".

Gogglebox. Przed telewizorem - Co w odcinku?

W 14. odcinku "Gogglebox. Przed telewizorem" będzie się działo! . Malwina odwiedza Agnieszkę, ponieważ nie mogła wybrać dla niej stylizacji w programie, a teraz chce nadrobić zaległości! Jakie ubrania wybierze dla bohaterki "Gogglebox"? Czy Agnieszka postanowi zmienić swój styl ubierania się i zrezygnuje z falbanek i różu? Przekonajcie się!

Gogglebox. Przed telewizorem - O Programie

Zobacz wiosenny i najnowszy 10-ty sezon bijącego rekordy oglądalności formatu „Gogglebox. Przed telewizorem". Jesienne odcinki oglądało średnio 601 tys. widzów, czyli o 158 tys. osób więcej niż w analogicznym okresie rok wcześniej!

W tym programie zaglądamy do mieszkań ludzi w całym kraju i sprawdzamy, co ich w telewizji wkurza, a co ekscytuje. Codziennie 25 mln Polaków ogląda telewizję. To nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki.

A na kanapie zobaczymy znanych i lubianych uczestników z ekipą popularnego Big Boya na czele, czyli trio chłopaków z Kielc. Fotomodelka Sylwia Bomba, która na koniec 9-tego sezonu została mamą z przyjaciółką Ewą Mrozowską-Kozłowską. Nie zabraknie też Joachima z mamą Izą, mięśniaków – Krzyśka „Strongmana” Radzikowskiego i Dominik. Komentować będą także: szalone bliźniaczki (Agnieszka i Ewa), Dajan i jego śląska rodzina Kotońskich, Sandra ze Świętochłowic z mężem. Nie zabraknie również Jacka Szawioły i Mariusza Kozaka, przyjaciół Krzyśka, Felka i Mariana, rodziny Kotońskich oraz seniorów - Reginy i Józka. Ten program będzie pełen niespodzianek!

Gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki "Gogglebox. Przed telewizorem" oglądaj na VOD player.pl. Premiera w każdy wtorek o godzinie 15.00