Gogglebox. Przed telewizorem

sezon 10 odcinek 13

Gogglebox. Przed Telewizorem 10

Kto wyciągnie z szafy swoją suknię ślubną, kto ma twarz jak leniwiec oraz kogo zaczepia na Instagramie znany selekcjoner?

Gogglebox. Przed telewizorem - Co w odcinku?

W tym odcinku "Goggleboxa. Przed telewizorem""Europa da się lubić", teleturniej, który wraca po 15 latach. Czy ten odgrzewany kotlet się spodoba? Jak ocenią zarówno format jaki i samą prowadzącą Monikę Zamachowską?

"Na Ratunek 112" to seria dla ludzi o mocnych nerwach. Nasi widzowie są zaprawieni w bojach dlatego będą wstrząśnięci, ale nie zmieszani. Następnie Gok i jego wielki powrót do Polski. Otwiera salon sukni ślubnych, czyli odważne stylizacje w pełnej bieli. Nasi bohaterowie zobaczą weselne dylematy i wzruszające życiowe wybory. Natura w pełnej okrasie, czyli film dokumentalny "Najdziwniejsze pyszczki świata". Nasi widzowie będą oglądać te rozczulające dziwy z otwartymi pyszczkami.

A na koniec najlepsze, czyli ósmy i ostatni wyczekiwany przez cały świat sezon wyczekiwany "Gry o tron". Kto będzie oglądał ze stoickim spokojem, a kto dostanie palpitacji serca? Zobaczcie sami!

Gogglebox. Przed telewizorem - O programie

Zobacz wiosenny i najnowszy 10-ty sezon bijącego rekordy oglądalności formatu „Gogglebox. Przed telewizorem". Jesienne odcinki oglądało średnio 601 tys. widzów, czyli o 158 tys. osób więcej niż w analogicznym okresie rok wcześniej!

W tym programie zaglądamy do mieszkań ludzi w całym kraju i sprawdzamy, co ich w telewizji wkurza, a co ekscytuje. Codziennie 25 mln Polaków ogląda telewizję. To nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki.

A na kanapie zobaczymy znanych i lubianych uczestników z ekipą popularnego Big Boya na czele, czyli trio chłopaków z Kielc. Fotomodelka Sylwia Bomba, która na koniec 9-tego sezonu została mamą z przyjaciółką Ewą Mrozowską-Kozłowską. Nie zabraknie też Joachima z mamą Izą, mięśniaków – Krzyśka „Strongmana” Radzikowskiego i Dominik. Komentować będą także: szalone bliźniaczki (Agnieszka i Ewa), Dajan i jego śląska rodzina Kotońskich, Sandra ze Świętochłowic z mężem. Nie zabraknie również Jacka Szawioły i Mariusza Kozaka, przyjaciół Krzyśka, Felka i Mariana, rodziny Kotońskich oraz seniorów - Reginy i Józka. Ten program będzie pełen niespodzianek!

Gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki "Gogglebox. Przed telewizorem" oglądaj na VOD player.pl. Premiera w każdy wtorek o godzinie 15.00