Gogglebox. Przed telewizorem

sezon 10 odcinek 12

Gogglebox. Przed Telewizorem 10

W tym odcinku dowiesz się kogo nasi widzowie by widzieli w zastępstwie Krystyny Czubówny? Co robi Magda Gessler, że nic  się nie zmienia oraz  poznasz nowych uczestników! Zaczynamy!

Gogglebox. Przed telewizorem - Co w odcinku?

Zajrzymy do "Baru Tarchomin" w Warszawie, gdzie odbywają się "Kuchenne rewolucje". Jednak naszych widzów zainteresuje wyjątkowo mało kulinarny wątek.

Znowu "Rolnik szuka żony", czyli startuje kolejny sezon miłosnych perypetii daleko od miasta. Jak nasi widzowie przyjmą nowych uczestników, a raczej amantów?

Do komentowania przyłączają się Marceli i Wojtek. Rolnicy z pod rzeszowskiej wsi. Obaj pojawili się już w telewizji brylując w "Dżentelmenach i Wieśniakach". W wolnej chwili grają w zespole disco polo i oczywiście oglądają telewizje.

W "Szpitalu" zajrzą na SOR i podyskutują na temat biegania oraz relacji damsko - męskich.

W "Koronie królów" państwo drzy w posadach bo w królewskim małżeństwie wrze. Nasi widzowie przyjmują dramaty jak zwykle z humorem.

Gogglebox. Przed telewizorem - O programie

Zobacz wiosenny i najnowszy 10-ty sezon bijącego rekordy oglądalności formatu „Gogglebox. Przed telewizorem". Jesienne odcinki oglądało średnio 601 tys. widzów, czyli o 158 tys. osób więcej niż w analogicznym okresie rok wcześniej!

W tym programie zaglądamy do mieszkań ludzi w całym kraju i sprawdzamy, co ich w telewizji wkurza, a co ekscytuje. Codziennie 25 mln Polaków ogląda telewizję. To nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki.

A na kanapie zobaczymy znanych i lubianych uczestników z ekipą popularnego Big Boya na czele, czyli trio chłopaków z Kielc. Fotomodelka Sylwia Bomba, która na koniec 9-tego sezonu została mamą z przyjaciółką Ewą Mrozowską-Kozłowską. Nie zabraknie też Joachima z mamą Izą, mięśniaków – Krzyśka „Strongmana” Radzikowskiego i Dominik. Komentować będą także: szalone bliźniaczki (Agnieszka i Ewa), Dajan i jego śląska rodzina Kotońskich, Sandra ze Świętochłowic z mężem. Nie zabraknie również Jacka Szawioły i Mariusza Kozaka, przyjaciół Krzyśka, Felka i Mariana, rodziny Kotońskich oraz seniorów - Reginy i Józka. Ten program będzie pełen niespodzianek!

Gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki "Gogglebox. Przed telewizorem" oglądaj na VOD player.pl. Premiera w każdy wtorek o godzinie 15.00