Gogglebox. Przed telewizorem

sezon 10 odcinek 11

Gogglebox. Przed Telewizorem 10

Nasi widzowie będą z niecierpliwością czekać na finał metamorfoz w programie "Druga Twarz". Następnie tanecznym krokiem przejdą do reality-show "Dance, Dance, Dance". Ten odcinek wyjątkowo poruszy naszych bohaterów. "Koło fortuny" to tylko pozornie łatwy program. Bankructwa i niełatwe hasła to chleb powszedni, ale tym razem gracz geniusz zaskoczył wszystkich. W filmie dokumentalnym "Granice wytrzymałości Zachara" zobaczymy ile może wytrzymać człowiek w ekstremalnych warunkach. A ile wytrzymają nasi widzowie, oraz co ich zaskoczy? Natomiast w programie dokumentalnym "Mała piękność" nasi widzowie zobaczą jak z dzieci robi się niemal dorosłe ikony mody i stylu. Czy rodzice oszaleją po obejrzeniu tego programu? Sprawdźcie sami!

Gogglebox. Przed telewizorem - O programie

Zobacz wiosenny i najnowszy 10-ty sezon bijącego rekordy oglądalności formatu „Gogglebox. Przed telewizorem". Jesienne odcinki oglądało średnio 601 tys. widzów, czyli o 158 tys. osób więcej niż w analogicznym okresie rok wcześniej!

W tym programie zaglądamy do mieszkań ludzi w całym kraju i sprawdzamy, co ich w telewizji wkurza, a co ekscytuje. Codziennie 25 mln Polaków ogląda telewizję. To nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki.

A na kanapie zobaczymy znanych i lubianych uczestników z ekipą popularnego Big Boya na czele, czyli trio chłopaków z Kielc. Fotomodelka Sylwia Bomba, która na koniec 9-tego sezonu została mamą z przyjaciółką Ewą Mrozowską-Kozłowską. Nie zabraknie też Joachima z mamą Izą, mięśniaków – Krzyśka „Strongmana” Radzikowskiego i Dominik. Komentować będą także: szalone bliźniaczki (Agnieszka i Ewa), Dajan i jego śląska rodzina Kotońskich, Sandra ze Świętochłowic z mężem. Nie zabraknie również Jacka Szawioły i Mariusza Kozaka, przyjaciół Krzyśka, Felka i Mariana, rodziny Kotońskich oraz seniorów - Reginy i Józka. Ten program będzie pełen niespodzianek!

Gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki "Gogglebox. Przed telewizorem" oglądaj na VOD player.pl. Premiera w każdy wtorek o godzinie 15.00