Gogglebox. Przed telewizorem

sezon 10 odcinek 10

Gogglebox. Przed Telewizorem 10

W tym odcinku będą nie tylko przysłowiowe ale przede wszystkim prawdziwe jaja! Kto zrobi własnoręczne pisanki i co na nich zmaluje? Co Krzysztof i Dominik włoży do koszyczka wielkanocnego? Kto będzie jadł żurek, a kto biały barszcz? Zobacz, co ich bawi, a co kręci w specjalnym świątecznym wydaniu.

Gogglebox. Przed telewizorem - Co w odcinku?

W "Na Wspólnej" naszych bohaterów porwie wątek miłości z młodszym partnerem. Czy z kobietami jest jak z winem im starsze tym lepsze? Zobacz dlaczego w programie "Twoja twarz brzmi znajomo"  Shakira nie porwała swoim latynowskim rytmem. Zupełnie odwrotnie było w "Ojcu Mateuszu", gdzie akcja została określona jako szybkich i pobożnych.  A w "Agent-Gwiazdy", widzowie będą się zastanawiać czy Andrzej Gołota poradzi sobie bez Marioli? Na deser zobaczymy "Szansę na sukces", która wróciła po latach na błękitny ekran. Czy nowy prowadzący spodoba się naszym widzom. Czy wybiorą taśmę amatorską czy profesjonalną? Zapraszamy!

Gogglebox. Przed telewizorem - O programie

Zobacz wiosenny i najnowszy 10-ty sezon bijącego rekordy oglądalności formatu „Gogglebox. Przed telewizorem". Jesienne odcinki oglądało średnio 601 tys. widzów, czyli o 158 tys. osób więcej niż w analogicznym okresie rok wcześniej!

W tym programie zaglądamy do mieszkań ludzi w całym kraju i sprawdzamy, co ich w telewizji wkurza, a co ekscytuje. Codziennie 25 mln Polaków ogląda telewizję. To nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki.

A na kanapie zobaczymy znanych i lubianych uczestników z ekipą popularnego Big Boya na czele, czyli trio chłopaków z Kielc. Fotomodelka Sylwia Bomba, która na koniec 9-tego sezonu została mamą z przyjaciółką Ewą Mrozowską-Kozłowską. Nie zabraknie też Joachima z mamą Izą, mięśniaków – Krzyśka „Strongmana” Radzikowskiego i Dominik. Komentować będą także: szalone bliźniaczki (Agnieszka i Ewa), Dajan i jego śląska rodzina Kotońskich, Sandra ze Świętochłowic z mężem. Nie zabraknie również Jacka Szawioły i Mariusza Kozaka, przyjaciół Krzyśka, Felka i Mariana, rodziny Kotońskich oraz seniorów - Reginy i Józka. Ten program będzie pełen niespodzianek!

Gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki "Gogglebox. Przed telewizorem" oglądaj na VOD player.pl. Premiera w każdy wtorek o godzinie 15.00