Gogglebox. Przed telewizorem

sezon 10 odcinek 1

Gogglebox. Przed Telewizorem 10

Dziesiąty sezon rozpoczynamy na grubo, ze świeżymi propozycjami tego sezonu. Na pierwszy ogień poszła nowość od TVP "Sanatorium miłości". Reality-show prowadzi znana z programu "Rolnik szuka żony" Marta Manowska. Kuracjusze będą się rozgrzewać przy nauce salsy, bo nie samymi zabiegami człowiek żyje. W końcu miłość nie zna wieku. W dzisiejszym repertuarze także, "Koło fortuny" i rozwiązanie hasła, które rozbawiło do łez prowadzących. W "Na ratunek 112" zobaczymy jak niebezpieczne może być koszenie trawnika. A na koniec nasi bohaterowie obejrzą film "Alive. Dramat w Andach", który rozpocznie drażliwe dyskusje na temat przetrwania w sytuacji ekstremalnej.

A co się zmieniło u naszych uczestników?

Sylwia Bomba stała się mamą! Teraz do duetu z Ewą dołączy jej córeczka Antosia. Tematy związane z dziecięcymi potrzebami będą się często przewijać w dyskusjach świeżo upieczonej mamy. Felek, z trójcy naszych studentów, schudł ale nie z miłości tylko dlatego, że zaczął prowadzić zdrowy styl życia. Krzysiek stara się być bardziej romantycznym mężem, albo przynajmniej próbuje. Iza postanowiła wprowadzić noworoczną dietę o tajnej nazwie ŻP. Ewa wyremontowała salon i czekana nią następne pomieszczenie. Dominik postanowił rzucić palenie i teraz nie wie co zrobić z rękoma. A Agnieszka zrealizowała najskrytsze marzeń o zostaniu... królową :) No to zaczynamy!

Gogglebox. Przed telewizorem - O programie

Zobacz wiosenny i najnowszy 10-ty sezon bijącego rekordy oglądalności formatu „Gogglebox. Przed telewizorem". Jesienne odcinki oglądało średnio 601 tys. widzów, czyli o 158 tys. osób więcej niż w analogicznym okresie rok wcześniej!

W tym programie zaglądamy do mieszkań ludzi w całym kraju i sprawdzamy, co ich w telewizji wkurza, a co ekscytuje. Codziennie 25 mln Polaków ogląda telewizję. To nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki.

A na kanapie zobaczymy znanych i lubianych uczestników z ekipą popularnego Big Boya na czele, czyli trio chłopaków z Kielc. Fotomodelka Sylwia Bomba, która na koniec 9-tego sezonu została mamą z przyjaciółką Ewą Mrozowską-Kozłowską. Nie zabraknie też Joachima z mamą Izą, mięśniaków – Krzyśka „Strongmana” Radzikowskiego i Dominik. Komentować będą także: szalone bliźniaczki (Agnieszka i Ewa), Dajan i jego śląska rodzina Kotońskich, Sandra ze Świętochłowic z mężem. Nie zabraknie również Jacka Szawioły i Mariusza Kozaka, przyjaciół Krzyśka, Felka i Mariana, rodziny Kotońskich oraz seniorów - Reginy i Józka. Ten program będzie pełen niespodzianek!

 

Gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Gogglebox. Przed telewizorem" oglądaj na VOD player.pl. Premiera w każdy wtorek o 15.00.