Garaż leni

Trzej najlepsi przyjaciele ścigają się by upolować motoryzacyjne okazje. Nie chodzi tu o cacka z salonów samochodowych, ale o klasyczne wraki do odnowienia. 'Flipping' – to ich sposób na zarabianie, który polega na zakupie samochodu, renowacji i szybkiej odsprzedaży dla zysku.

Garaż leni - opis programu

Na całej planecie tysiące klasycznych samochodów leży porzuconych przez swoich właścicieli. Są dla nich po prostu bezwartościowe. Czy przyjaciele, Tom, Tim i Jonny znajdą je jako pierwsi i przywrócą im dawną świetność?

W nowej serii panowie ze Stamford, w hrabstwie Lincolnshire biorą udział w wyścigu na poszukiwanie i kupowanie zapomnianych klasycznych samochodów. W swojej siedzibie, garażu 'Roadhouse Retros', nasi eksperci używając każdego dostępnego im narzędzia komunikacji internetowej, przeszukują planetę w poszukiwaniu rzadkich, cennych i unikalnych maszyn. Wraki te, nazywane przez nich "barn finds", czyli rarytasami wyszperanymi w szopie u rolnika, są największymi nagrodami w świecie polowań na samochody. Ich wartość na lokalnym rynku jest bliska zeru, ale po renowacji potencjalne zyski są naprawdę duże.

Garaż leni - gdzie obejrzeć?

Odcinki programu "Garaż leni" można obejrzeć na antenie TVN Turbo i platformie VOD Player.pl.

Garaż leni, odcinek 6 Garaż leni, odcinek 5