Fakty po Południu

„Fakty po Południu” to pierwsze informacyjne podsumowanie dnia. W programie prezentowane są najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata, relacje na żywo reporterów TVN24, rozmowy, wywiady, prognoza pogody, sport, wiadomości ze świata kultury i biznesu.

Fakty po Południu - prowadzący

Anita Werner - dziennikarka związana ze stacją TVN24 od początku istnienia, czyli od 2001 roku. Pracowała jako reporterka, zrealizowała serię autorskich programów, w tym program „Dama Pik”, którego bohaterkami były wybitne kobiety ze świata polityki i kultury. Anita Werner jest laureatką trzech Wiktorów i dwukrotną finalistką plebiscytu „Dziennikarz Roku” miesięcznika „Press”. W 2019 została nagrodzona Złotą Telekamerą, która przyznawana jest trzykrotnym zdobywcom tej nagrody. Prowadzi „Fakty po Południu” i „Fakty po Faktach” na antenie TVN24 oraz główne wydanie „Faktów” TVN.

Piotr Marciniak - pracuje w TVN24 od początku istnienia kanału, czyli od 2001 roku. Wcześniej pracował w Radiu Zet, a jeszcze wcześniej - w radiowej Trójce. Obecnie jest prowadzącym  głównego wydania „Faktów”, a także „Faktów po południu” oraz „Faktów po Faktach” w TVN24. W TVN24 BiS jest gospodarzem autorskiego programu „Babilon”.

Diana Rudnik - karierę telewizyjną rozpoczęła w 1992 roku. Wcześniej pracowała między innymi w Telewizji Publicznej i Polsacie. W TVN24 prowadzi „Fakty w Południe”, „Fakty po Południu” oraz „Fakty po Faktach”. Prowadzi także weekendowe „Faktów” TVN.

Dagmara Kaczmarek-Szałkow - dziennikarka telewizyjna od lat związana ze stacją TVN24. Prowadzi również magazyn „Fakty w Południe”.

Fakty po Południu - gdzie obejrzeć?

„Fakty po Południu” można oglądać o codziennie na antenie TVN i TVN24 o 16:00 oraz na platformie VOD player.pl i  TVN24 GO.

Fakty po Południu, odcinek 160 Fakty po Południu, odcinek 159 Fakty po Południu, odcinek 158 Fakty po Południu, odcinek 157 Fakty po Południu, odcinek 156 Fakty po Południu, odcinek 155 Fakty po Południu, odcinek 154 Fakty po Południu, odcinek 153 Fakty po Południu, odcinek 152 Fakty po Południu, odcinek 151 Fakty po Południu, odcinek 150 Fakty po Południu, odcinek 149