Epic Drives

sezon 3 odcinek 8

Epic drives S03

Ta surowa i naturalnie piękna część kraju jest również zagadką dla postronnych osób. Dlatego właśnie Justin zamierza sprawdzić, czy naprawdę jest tak, jak mówią w stereotypach. Że ludzie są tu utalentowanymi hipsterami pijącymi kawę, wykorzystując przy tym najnowszą technologię i przy okazji szanując zieleń. Tak więc przygotujcie się na epicką podróż!

Epic Drives - opis programu

Program dla ludzi kochających podróże i motoryzację. Każdy odcinek to niesamowita wyprawa interesującym samochodem. Wybierz się w trasę!

Praktyczna demonstracja jak łączyć motoryzacyjną pasję z żyłką podróżnika – każdy odcinek to relacja z podróży interesującym samochodem w niemniej interesujące miejsce. To przypomnienie, że celem podróży może być sama droga i dowód na to, że czasem warto po prostu zatrzymać się w trasie, by spotkać ciekawych ludzi i poznać ich sposób na życie.

Ponad 30 odcinków, a w nich np. podróż Nissanem GT-R Black Edition przez Kanadę, Land Roverem Discovery przez Rosję, Bentleyem Continentalem GT przez Szkocję czy wyprawa Toyotą FJ Cruiser na pustynię w Nowym Meksyku do miejsca testowej detonacji pierwszej bomby atomowej.

Epic Drives - gdzie obejrzeć?

Program znajdziesz w strefie MotorTrend w serwisie VOD player.pl. Dostępny w pakiecie START.