Epic Drives

sezon 3 odcinek 4

Epic drives S03

Arthur St. Antoine śledzi oszałamiającą trasę rajdową z Tacoma w stanie Waszyngton do Pebble Beach w Kalifornii na pokładzie nowoczesnej interpretacji jednej z najbardziej legendarnych maszyn sportowych z lat 60. XX wieku. Brutalnej Kobry 427. Urokliwie odtworzony przez Factory Five Racing, Mark IV Roadster może się pochwalić wszystkimi cechami oryginalnymi. Ogromną mocą V-8, grzmiącymi rurami bocznymi, grubymi oponami, minimalną wagą i wręcz zerowymi udogodnieniami. Za kierownicą Arthur napotyka deszcz, historyczne skarby i zapierające dech w piersiach widoki.

Epic Drives - opis programu

Program dla ludzi kochających podróże i motoryzację. Każdy odcinek to niesamowita wyprawa interesującym samochodem. Wybierz się w trasę!

Praktyczna demonstracja jak łączyć motoryzacyjną pasję z żyłką podróżnika – każdy odcinek to relacja z podróży interesującym samochodem w niemniej interesujące miejsce. To przypomnienie, że celem podróży może być sama droga i dowód na to, że czasem warto po prostu zatrzymać się w trasie, by spotkać ciekawych ludzi i poznać ich sposób na życie.

Ponad 30 odcinków, a w nich np. podróż Nissanem GT-R Black Edition przez Kanadę, Land Roverem Discovery przez Rosję, Bentleyem Continentalem GT przez Szkocję czy wyprawa Toyotą FJ Cruiser na pustynię w Nowym Meksyku do miejsca testowej detonacji pierwszej bomby atomowej.

Epic Drives - gdzie obejrzeć?

Program znajdziesz w strefie MotorTrend w serwisie VOD player.pl. Dostępny w pakiecie START.