Epic Drives

sezon 2 odcinek 2

Epic drives S02

Jonny Lieberman i Justin Bell zabierają Twin-Turbo V12 G65 AMG w niezapomnianą podróż po Szwecji. Odwiedzą Akademię Jazdy Zimowej AMG i dotrą na Koło Podbiegunowe! Po drodze natkną się na pokaz mody w Sztokholmie, odwiedzą 40-metrową Gavle Goat i poszaleją Mercedesem SLK na zamarzniętym jeziorze. Czy G65 spełni ich oczekiwania, czy pozostawi osieroconych na środku mroźnego pustkowia?

Epic Drives - opis programu

Program dla ludzi kochających podróże i motoryzację. Każdy odcinek to niesamowita wyprawa interesującym samochodem. Wybierz się w trasę!

Praktyczna demonstracja jak łączyć motoryzacyjną pasję z żyłką podróżnika – każdy odcinek to relacja z podróży interesującym samochodem w niemniej interesujące miejsce. To przypomnienie, że celem podróży może być sama droga i dowód na to, że czasem warto po prostu zatrzymać się w trasie, by spotkać ciekawych ludzi i poznać ich sposób na życie.

Ponad 30 odcinków, a w nich np. podróż Nissanem GT-R Black Edition przez Kanadę, Land Roverem Discovery przez Rosję, Bentleyem Continentalem GT przez Szkocję czy wyprawa Toyotą FJ Cruiser na pustynię w Nowym Meksyku do miejsca testowej detonacji pierwszej bomby atomowej.

Epic Drives - gdzie obejrzeć?

Program znajdziesz w strefie MotorTrend w serwisie VOD player.pl. Dostępny w pakiecie START.