Epic Drives

sezon 2 odcinek 11

Epic drives S02

Czy sławna Strefa 51 ukrywa przed nami małych, zielonych ludzi? Jak to jest doświadczać przeciążenia 5G w spadającym samolocie? Czy podczas II wojny światowej, piloci samolotów faktycznie ścigali się z prędkością 500 mil na godzinę, zaledwie 100 stóp nad ziemią? Aż w końcu, czy niesamowity Bentley W-12 Continental GT, o mocy 567 KM ma odpowiednie możliwości, aby wyprzedzić samolot kaskaderski w wyścigu drag?

Epic Drives - opis programu

Program dla ludzi kochających podróże i motoryzację. Każdy odcinek to niesamowita wyprawa interesującym samochodem. Wybierz się w trasę!

Praktyczna demonstracja jak łączyć motoryzacyjną pasję z żyłką podróżnika – każdy odcinek to relacja z podróży interesującym samochodem w niemniej interesujące miejsce. To przypomnienie, że celem podróży może być sama droga i dowód na to, że czasem warto po prostu zatrzymać się w trasie, by spotkać ciekawych ludzi i poznać ich sposób na życie.

Ponad 30 odcinków, a w nich np. podróż Nissanem GT-R Black Edition przez Kanadę, Land Roverem Discovery przez Rosję, Bentleyem Continentalem GT przez Szkocję czy wyprawa Toyotą FJ Cruiser na pustynię w Nowym Meksyku do miejsca testowej detonacji pierwszej bomby atomowej.

Epic Drives - gdzie obejrzeć?

Program znajdziesz w strefie MotorTrend w serwisie VOD player.pl. Dostępny w pakiecie START.