Ekskluzywny koncert Adele
TVN

Ekskluzywny koncert AdeleEkskluzywny koncert Adele

Żródło: Archiwum BBC
Ekskluzywny koncert Adele
Oglądaj już za:
03dni
06godz.
37min.

To bez wątpienia największe wydarzenie muzyczne tego roku! Widowisko, na które czekali fani najlepszej muzyki na całym świecie. Ekskluzywny koncert Adele!

Na rozdaniu Oscarów w 2013 roku, Adele zaśpiewała piosenkę „Skyfall”, dzięki której powędrowała do niej statuetka za Najlepszą Piosenkę Filmową.

Po ponad dwóch latach od tamtego wydarzenia, artystka powróciła z albumem „25”, który sprzedał się w największym nakładzie w ciągu pierwszego tygodnia w USA.

W ten wyjątkowy wieczór, który wydarzył się 20 listopada 2015, znów mogliśmy ją usłyszeć w starej i nowej wersji. Repertuar przygotowany na ten koncert, w skład którego wchodzą klasyki z albumów „19” oraz „21”  przypomina, za co ją pokochaliśmy i utwierdza w przekonaniu, że nadal jej głos trafia do naszych serc, dzięki, już aktualnie kilkukrotnie pokrytej złotem i platyną, płycie „25”.

Adele zaśpiewa między innymi utwór „Hello”, który w ciągu jednego dnia pobił rekordy na platformie Vevo na łączną liczbę 27 milionów odsłon. Oprócz koncertu, materiał zawiera ekskluzywny wywiad z artystką przeprowadzony w studiu BBC.

Po czterech latach od ostatniego albumu, mamy przyjemność zaprosić na pierwszy koncert Adele - " Adele Live In London ".

Dystrybucja:
BBC
Kraj produkcji:
Wielka Brytania
Tagi:
live, adele, Skyfall, Hello, adele 25, Adele 19, Adele 21, Adele koncert, Adele w BBC, Adele Live In London, Ekskluzywny koncert Adele, Adele 25 Koncert na żywo
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Ekskluzywny koncert Adele”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty