Dzień, w którym pojawiła się forsa

Oto program, który zaczyna się od finansowej rewolucji. W każdym odcinku jedna potrzebująca rodzina znajdzie pod swoimi drzwiami znaczną kwotę pieniędzy i spróbuje dzięki nim ułożyć swoje życie na nowo. W kluczowych momentach do akcji wkroczy Dorota Wellman, która dla uczestników programu będzie przewodnikiem po zaskakującej rzeczywistości.

Program opowiada o sytuacji ludzi, w życiu których zdarza coś zaskakującego. Uczestnicy, na co dzień znajdujący się trudnym położeniu, często powtarzają, że gdyby mieli pieniądze, to... Lista ich potrzeb i możliwości jest niewyczerpana. Ale czy faktycznie uda się im zrealizować plany i wyjść na prostą, gdy szczęśliwym trafem pojawi się wymarzona suma?

Podczas realizacji programu wybranej rodzinie będzie towarzyszyć kamera i obserwować, jak uczestnicy odnajdują się w nowej, zaskakującej rzeczywistości. Sposób, w jaki wykorzystają gotówkę, będzie zależał tylko od nich samych. Czy obdarowani ulegną pokusie natychmiastowego wydawania pieniędzy? Czy wpadną w szał zakupów, czy raczej wybiorą bardziej perspektywiczne podejście? A może odważą się zainwestować?

Uczestnicząca w projekcje Dorota Wellman, będzie im służyć niezbędnym wsparciem, a w razie potrzeby i na wyraźną prośbę bohaterów programu, sięgnie po ekspertów i doradzi jak optymalnie rozdysponować gotówkę.

Przełomowy i niecodzienny eksperyment telewizyjny zmieni rzeczywistość biorących w nim udział ludzi. Czy niespodzianka w postaci pieniędzy rozwiąże ich problemy, a bohaterowie będą potrafili wyciągnąć naukę z dotychczasowego życia?

Happy end najczęściej można spotykać w kinie. Czy przytrafi się również bohaterom programu?

Dzień, w którym pojawiła się forsa, odcinek 4 Dzień, w którym pojawiła się forsa, odcinek 3 Dzień, w którym pojawiła się forsa, odcinek 2 Dzień, w którym pojawiła się forsa, odcinek 1