Dzień Dobry TVN

sezon 43

Dzień Dobry TVN

Kamera „Dzień Dobry TVN” towarzyszyła zespołowi Zakopower podczas nagrywania teledysku do piosenki „Widzialne i niewidzialne”. O szczegółach utworu opowiedział wokalista Sebastian Karpiel-Bułecka. – Ja bardzo lubię pracę w teledyskach, to mierzenie się z inną formą sztuki – zdradził. Czy chciałby zagrać w filmie? Kto wystąpił w klipie?

Zakopower powraca z nowym singlem

Wokalista Sebastian Karpiel-Bułecka opowiedział o nowym singlu zespołu Zakopower. Jak powstawała nowa płyta? Jak muzycy znieśli czas pandemii? – Pierwszy rok był nawet fajny i ciekawy, bo byłem z dziećmi bardzo dużo – powiedział. – Ale już drugi rok nie był aż tak przyjemny i fajny, bo zaczynało mi tego, co kocham robić – dodał.

Pogoda na dziś

Jak zorganizować czas dzieciom na dworze, gdy pada deszcz? Jak je ubrać? Dowiedziała się tego prezenterka Diana Kautz. Jaka będzie dziś pogoda?

Z wizytą na targach w Poznaniu

Robert Stockinger wybrał się na Międzynarodowe Targi w Poznaniu. Można tam znaleźć biuro pracy, pomoc prawną, informację, obiady, kwaterunek dla uchodźców z Ukrainy. Jak wyglądało przeobrażenie jednej z hal na punkt pomocy dla Ukraiców? Powiedział o tym Tomasz Kobierski, prezes Międzynarodowych Targów Poznańskich. Kto zaangażował się w pomoc? Wyjaśniła to Iwona Kasprzak, prezes Fundacji „In_Spire”.