Dzień Dobry TVN

sezon 8

Dzień Dobry TVN

Większość zna Małgorzatę Sochę jako aktorkę, ale nie każdy wie, że jej miłością jest nie tylko aktorstwo, ale i urządzanie wnętrz. Tym razem Małgorzata Socha musiała podołać nie lada wyzwaniu i urządzić pokój Julki i Olka - nastoletniego rodzeństwa. Julkę i Olka różni wiele - lubią inne kolory, od samego początku mieli inne pomysły na urządzenie swojego pokoju. Czy aktorce udało się pogodzić dwa totalnie różne style i stworzyć w jednym pokoje dwie strefy?

Ewa Pajor – najlepsza polska piłkarka

Ewa Pajor jest jedną z najbardziej utalentowanych piłkarek młodego pokolenia. Gra w reprezentacji Polski oraz w jednym z najlepszych na świecie klubów kobiecej piłki nożnej - niemieckim VfL Wolfsburg. Sportsmenka opowiedziała w  „Dzień Dobry TVN” o swoich sukcesach i marzeniach. Za co lubi Cristiano Ronaldo?

Ocet balsamiczny w kuchni Mikołaja Reya

Mikołaj Rey podsumował swój poranek w kuchni „Dzień Dobry TVN”. Na stole pojawiły się takie pyszności, jak: sałatka z farfalle i balsamicznego kurczaka oraz crumble z karmelem balsamicznym.

Wnuk Zbigniewa Wodeckiego na wielkim ekranie

Do kin trafił film "Dzień czekolady", w którym jedną z głównych rol gra Leo Stubbs – wnuczek Zbigniewa Wodeckiego. Nastolatek występuje u boku takich polskich gwiazd jak: Tomasz Kot i Magdalena Cielecka. Jak to się stało, że Leo trafił do filmu? Co o aktorskiej drodze myśli jego mama? O tym Leo Stubbs i Katarzyna Wodecka-Stubbs opowiedzieli w „Dzień Dobry TVN”. Mama Leo zdradziła również kulisy przygotowań do 2. edycji Wodecki Twist Festiwal.