Dzień Dobry TVN

sezon 8

Dzień Dobry TVN

Maja Berełkowska i Piotr Cyrwus są małżeństwem od ponad trzydziestu lat. Para poznała się podczas studiów na krakowskiej PWST, jednak miłość pojawiła się dużo później. Jaki jest sekret ich udanego małżeństwa? Czy lubią razem spędzać czas? Z aktorską parą spotkał się reporter „Dzień Dobry TVN” Mateusz Hładki.

Magdalena Różczka i jej misja niesienia pomocy

CCC i UNICEF podpisały trzyletnią współpracę, która przyczyni się do globalnej pracy UNICEF na rzecz dzieci, ochrony i poszanowania ich praw oraz pomocy w realizacji ich potencjału. W akcję włączyła się między innymi Magdalena Różczka. Aktorka opowiedziała w „Dzień Dobry TVN” o szczegółach kampanii.

Cezary Harasimowicz o relacji z córką

Cezary Harasimowicz to polski scenarzysta, który w swojej twórczości skupia się na najgorętszych tematach i problemach współczesnego świata. Napisał również wiele poczytnych książek. Ostatnio na rynku wydawniczym pojawiła się jego nowa powieść "Była sobie miłość". Cezary Harasimowicz jest ojcem dorosłych już córek - Marty i Julii. Jak wyglądają ich relacje? W „Dzień Dobry TVN” wraz ze swoją córką Julią opowiedział o życiu rodzinnym i karierze.

„Aladyn” – radosny film z mądrym przesłaniem

„Aladyn” to historia zakochanego w księżniczce Jasmine ubogiego Aladyna, któremu z pomocą śpieszy Dżin z magicznej lampy. W tym roku na ekranach kin pojawiła się adaptacja filmu z 1992 roku. W rolach głównych wystąpiła Naomi Scott i Mena Massoud. Jak wyglądała praca na planie? O tym aktorzy opowiedzieli w rozmowie z Anną Wendzikowską.