Dzień Dobry TVN

sezon 8

Dzień Dobry TVN

Dima Garbowski pochodzi z Ukrainy, ale mieszka w Polsce. Postanowił odczarować stereotyp Ukraińca wśród Polaków - nagrywa filmiki na YouTube, a ostatnio napisał książkę. Jaki jest jej przekaz? O tym wszystkim opowiedział w studiu „Dzień Dobry TVN”. - Polacy robią wszystko na spokojnie – zauważył.

Ocet balsamiczny – czarne złoto kuchni włoskiej

Mikołaj Rey pokazał, jak przygotować kurczaka marynowanego w occie balsamicznym. – Marynuje krótko, tylko żeby złapał kolor – wyjaśnił. Jakie inne dania zaproponował?

Katarzyna Jaroszyńska i efekty jej nauki jazdy

Przed rozpoczęciem kursu doszkalania z jazdy samochodem Katarzyna Jaroszyńska nie prowadziła aż 3 lata. Po ukończeniu nauki postanowiła sprawdzić swoje nowo nabyte umiejętności. Pomógł jej w tym trener Skoda Auto Szkoła Filip Kaczanowski. Czy poprawiła swój wynik w przejechaniu na czas Autodromu w Poznaniu?

Dzień Dziecka w kawiarence „Dzień Dobry TVN”

Z okazji Dnia Dziecka w kawiarence „Dzień Dobry TVN” na dzieci czekała moc atrakcji. Jakie eksperymenty przygotował dla najmłodszych Cezary Szmidke z Centrum Nauki Kopernik? Patrycja Lipińska pokazała również, swoje sposoby na ciekawe spędzanie czasu z dziećmi.