Dzień Dobry TVN

sezon 43

Dzień Dobry TVN

Dzisiejszy program Ewa Drzyzga i Agnieszka Szulim rozpoczęły od przekazania widzom ważnej wiadomości na temat „Karty życia”. Jakie informacje powinny się w niej znaleźć i dlaczego najlepiej jest ją umieścić w lodówce?

Pogoda na dziś

Diana Kautz odwiedziła dziś Śrem, gdzie z nauczycielem ze szkoły podstawowej rozmawiała o pomysłach na zabawę na świeżym powietrzu w deszczowy dzień. A co czeka nas w pogodzie?

Kleszcze atakują!

W Polsce wraz z nadejściem wiosny rozpoczął się sezon na kleszcze. Czy są miejsca, gdzie tych pajęczaków jest mniej? O tym, w jaki sposób możemy się przed nimi zabezpieczyć, mówił dr n. med. Paweł Grzesiowski. Jakie choroby przenoszą?

Mumia sprzed 2800 lat pokazała twarz

Jak wyglądała żyjąca ponad 2800 lat temu Egipcjanka? Dzięki najnowszym technologiom naukowcy odtworzyli wygląd Dżed-Amonet-ius-anch z raciborskiego muzeum. O tych innowacyjnych badaniach opowiedział dziś dyrektor Romuald Turakiewicz.

Plecione cuda ze sznurka

W naszej kawiarence „Dzień Dobry TVN” gościliśmy dziś Natalię Mokrzycką, która wytłumaczyła, na czym polega wyplatanie makramy i zaprezentowała, jak ją wykonać. Co jeszcze można zrobić ze sznurka?

Szparagi w roli głównej

Dziś Daria Ładocha na tapet wzięła zielone szparagi, które wykorzystała w każdym przygotowanym daniu. Jaki jest przepis na wytrawną tartę z warzywami na kruchym spodzie z dodatkiem oregano?