Dzień Dobry TVN

sezon 43

Dzień Dobry TVN

W dzisiejszym programie animatorka Nastazja Iwaszkiewicz pokazała, jak przygotować piniatę. Na gotową zabawę w rozbijanie kuli wypełnionej słodyczami zaprosiła Annę Kalczyńską i Andrzeja Sołtysika. Kto z prowadzących „Dzień Dobry TVN” wygrał tę rywalizację?

900 kilometrów przez rzekę po zdrowie Mateusza

Maciej Szyszka, Robert Nowaczyk i Michał Płaciszewski pokonali w 24 dni 900 kilometrów rzeką na dmuchanych deskach SUP. Wypłynęli Wartą z Częstochowy i dopłynęli Odrą do Szczecina. Zrobili to, by pomóc choremu Mateuszowi Andrzejczakowi. Choć na co dzień są przedsiębiorcami, to nie po raz pierwszy dedykują swoje sportowe osiągnięcia i wyzwania dzieciom. Jak wyglądała ich podróż?

Muzyczne nowości od Cello Brothers

Cello Brothers tworzą Jakub Dubik i Mikołaj Błaszczyk. Wiolonczelowy duet zasłynął przede wszystkim z coverów popularnych utworów. Tym razem przyszedł czas na ich debiutancką kompozycję. Singiel „One” to zwiastun pierwszej płyty muzyków. Jakie utwory się na niej znajdą? Czym zaskoczą swoich słuchaczy?

Płyniemy bykiem po Wiśle

Prosto ze statku Bartek Jędrzejak przedstawił dzisiejszą prognozę pogody. Co prezenter robił w Krakowie? Jakie temperatury czekają na nas w kolejne dni?

Świętujemy maj botwinką w kuchni

W kuchni „Dzień Dobry TVN” królowała botwinka. Katarzyna Bukowska postanowiła wykorzystać sezon na młode buraki i zaprezentowała kilka ciekawych propozycji z użyciem tych warzyw. Jak przygotować pyszną tartę z botwinki? Jakich dodatków do niej użyła?

Cello Brothers w utworze „Bo”

Dziś na scenie „Dzień Dobry TVN” wystąpił zespół Cello Brothers. Jakub Dubik i Mikołaj Błaszczyk wykonali utwór „Bo”.