Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

Blanka Lipińska to autorka powieści erotycznych „365 dni”, „Kolejne 365 dni” oraz „Ten dzień”. O co pytali ją widzowie podczas czatu? – Dziękowali za książki, kobiety dziękowały za odzyskanie swojej kobiecości albo odnalezienie jej – powiedziała Lipińska w „Dzień Dobry TVN”. Jak odpowiada na zarzuty dotyczące tego, że w jej książkach kobieta jest uprzedmiotowiona? – Najgłośniej krzyczą te, które powiedziały: przeczytałam cztery strony, to przeczytaj ich tysiąc pięćset, bo tyle mają moje książki i wtedy mnie oceń – zaznaczyła. Skąd potrzeba czytania erotycznej literatury? – Potrzeba jest z natury – podkreśliła pisarka.

Dzieci kontra czysty dom

Dzieci bardzo lubią naklejać naklejki na meblach. Jak łatwo pozbyć się kolorowych ozdób, aby nie zniszczyć mebli? Kolejną ulubioną rzeczą dzieci jest rysowanie po ścianach. Jak zmyć rysunki wykonane świecowymi kredkami? Jak wyczyścić ubrania pomazane długopisem?

Ryan Reynolds jako Detektyw Pikachu

Anna Wendzikowska opowiedziała o filmie „Pokémon: Detektyw Pikachu”. Ryan Reynolds użyczył swojego głosu Pokemonowi Pikachu. – To nie jest tak, że on tylko podkłada głos – zdradziła dziennikarka. – Chodzi o to, żeby za pomocą techniki komputerowej uchwycić aktora w najmniejszych szczegółach – wyjaśniła. – Żeby ta postać, która jest kreskówką była namiastką aktora – dodała. Wendzikowska opowiedziała też, jak wygląda relacja Reynoldsa z jego żoną Blake Lively. A na co jeszcze warto wybrać się do kina?

Polka wygrała niemiecką edycję „Top Model”

Mateusz Hładki rozmawiał z modelką Simone Kowalski, która wygrała niemiecką edycję „Top Model”. Dlaczego porzuciła karierę sportową? – To był genetyczny problem – powiedziała. - Jak byłam mała, to moje kości źle urosły w stopach –  wyjaśniła. - Przeszłam trzy operacje, spędziłam na wózku półtora roku – dodała. Dlaczego pomimo problemów ze stopami trenowała lekkoatletykę? Czy jest rozpoznawana na ulicach w Niemczech?

Szalone lata 80. i 90.

Kucharz Andrzej Polan zdradził przepis na salceson z indyka i chrzanową setę.