Dzień Dobry TVN

sezon 43

Dzień Dobry TVN

W dzisiejszym programie Katarzyna Jaroszyńska odwiedziła mieszkanie Hanny Dębskiej. Właścicielka domu na co dzień pracuje nad badaniami empirycznymi w dziedzinie prawa. Czy w tym miejscu dzieje się za dużo? - W takich środowiskach jak moje kładzie się duży nacisk na pamięć i dziedziczenie. Wiele rzeczy, które są w tym mieszkaniu pochodzą z mojego rodzinnego domu, ale też wiele przyniosłam z wystawek, które poprzedni właściciele planowali wyrzucić - wyznała Hania. Jakie klasyki ma w domu? Jak połączyła różową kuchnię z klimatem PRL-u?

Praktyczne meble na taras i do ogrodu

Słoneczne dni zachęcają nas do spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu. Dziś w studiu „Dzień Dobry TVN” Jonatan Kilczewski zaproponował praktyczne pomysły na urządzenie tarasu i ogrodu. Na co zwrócić uwagę, by meble balkonowe posłużyły nam dłużej niż tylko przez jeden sezon? - Meble outdoorowe są idealnie przystosowane do kapryśnej pogody, nawet dodatkowe tkaniny nadają się na zewnątrz, więc słońce i deszcz nie są im straszne - wyjaśnił architekt wnętrz. Jak oświetlić ogród bez prądu?

Piniaty - Imprezowy hit wśród dzieci

Na przyjęciach urodzinowych coraz częściej pojawiają się piniaty, które stanowią świetną dekorację, ale również udaną zabawę dla wszystkich gości. W dzisiejszym studiu Nastazja Iwaszkiewicz pokazała swoje sposoby na samodzielne przygotowanie piniaty. Jak do środka zapakować cukierki? Czym rozbić zabawkę?

Świętujemy maj botwinką w kuchni

Maj to sezon na młode buraki, dlatego w kuchni „Dzień Dobry TVN” Katarzyna Bukowska zaprezentowała swoje przepisy na botwinkę. Kucharka między innymi podała chłodnik oraz tartę na bazie buraków. Jakimi oryginalnymi połączeniami smaków zaskoczyła nas specjalistka sztuki kulinarnej?

Praktyczne półki na przyprawy

Mała kuchnia wcale nie musi być aranżacyjnym ograniczeniem. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę Agnieszka Witkowska, która w dzisiejszym programie przedstawiła praktyczny patent na organizer kuchenny. Z czego wykonać półkę na przyprawy? Gdzie ją powiesić?