Dzień Dobry TVN

sezon 43

Dzień Dobry TVN

Nic tak nie łączy ludzi jak wspólna pasja. Świetnym przykładem tego jest para, którą połączyła miłość do narciarstwa. Jadwiga Grynkiewicz i Marek Tokarczyk zdecydowali się uwiecznić swoją pasję na ślubnym kobiercu i podjechali do niego na nartorolkach. Dlaczego się na to zdecydowali? - Przez przypadek trafiłam do Jakuszyc na obóz narciarski. Miałam tam nieszczęśliwy wypadek i Marek się mną zaopiekował - powiedziała Jadwiga. Dziś w studiu „Dzień Dobry TVN” wyznali, że uroczystość miała miejsce trzynastego maja o godzinie trzynastej trzynaście. Jakie znaczenia ma dla nich ta liczba?

Fotografuje nowożeńców w górach

Paweł Mucha to fotograf z Limanowej koło Nowego Sącza. Mężczyzna trafił do grona najlepszych fotografujących artystów na świecie. Dwukrotnie został wyróżniony za zdjęcie ślubne w grupie zrzeszającej ponad 50 tysięcy osób ze wszystkich krajów. - Fotografia zmieniła moje życie. Porzuciłem wygodę i stwierdziłem, że stawiam wszystko na jedną kartę, aby móc się realizować - zdradził Paweł. Co czyni jego zdjęcia wyjątkowymi?

Płyniemy bykiem po Wiśle

W dzisiejszym programie Bartek Jędrzejak odwiedził Kraków, aby udać się w rejs po Wiśle. Gdzie dopłynął? Przy okazji prezenter przedstawił prognozę pogody na dziś. Jakie temperatury nas czekają?

Idealny kostium kąpielowy

Lato coraz bliżej, więc to najwyższy czas, by sprawdzić, jakie trendy będą obowiązywały w modzie plażowej. O tym, jak wybrać idealny kostium kąpielowy, opowiedziała dziś brafitterka Anna Zawadzka. - Powróciło bikini, hiszpańskie modele optycznie powiększające biust i figi z wysokim stanem - powiedziała specjalistka. Jakie kolory sprawdzą się najlepiej? Jak odpowiednio dobrać fason kostiumu do sylwetki?