Dzień Dobry TVN

sezon 3

Dzień Dobry TVN

Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela. W 2019 roku zostaną rodzicami

Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela wzięli ślub w 2018 roku. Teraz spodziewają się dziecka. Czy mają już wybrane imię? Jak Kaczorowska-Pela znosi ciążę? – Początki były trudne – zdradziła tancerka. – Jakoś daliśmy radę i przetrwaliśmy ten czas, teraz jest lepiej – dodała. Jakie są jej plany zawodowe?

Wyprawkowy szał zakupowy

Przyjście na świat nowego dziecka wiąże się z przygotowywaniem wyprawki. Jakie rzeczy są przydatne, a jakie okazują się niepotrzebne? – Przy robieniu wyprawki warto zapoznać się z listą rzeczy potrzebnych do zabrania do szpitala, taka lista znajduje się na stronie każdego szpitala ginekologiczno-położniczego – powiedziała położna Marta Łukasz. – Chodzi o to, żeby podejść do tego tematu na luzie – zaznaczyła Magdalena Tomaszuk.

Pomarańcze w kuchni nie tylko na słodko

Kucharz Jan Kuroń przygotowywał w kuchni „Dzień Dobry TVN” potrawy z pomarańczami. Jaki jest przepis na kurczaka zapiekanego w pomarańczach i oliwkach?

Stroje karnawałowe last minute

Monika Kowalska i Piotr Kowalski przygotowują stroje karnawałowe dla dzieci. Jak można przebrać dziecko? Zdradzili też, z czego można wykonać elementy takiego ubioru.