Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

Czy da się zamienić zimne lofotowe wnętrze w przytulne mieszkanie? Łukasz Sibiga i Agnieszka Mikoś-Sibiga spróbowali to zrobić. Jak im wyszło? Przed kamerami opowiedzieli także o swoich inspiracjach i ulubionych meblach, za którymi kryją się ciekawe historie. – To mieszkanie nie jest jeszcze skończone. Ja myślę, że ono jeszcze bardzo długo będzie nieskończone. Jak długo będziemy tu mieszkali,  tak długo będzie się coś cały czas zmieniało – dodała właścicielka mieszkania.

Wybierz dobra farbę – nie daj plamy

Ewa Mierzejewska opowiedziała o tym, jak ożywić mieszkanie, malując ściany. Dekoratorka wnętrz doradziła także, jakie odcienie wybrać i które farby są najlepsze.

Dzwonię do pana w bardzo typowej sprawie

Nic tak nie denerwuje Polaków jak telefony od konsultantów infolinii. Przed kamerami opowiedzieli, jak reagują, gdy odbiorą taki telefon i co mówią, by jak najszybciej zakończyć rozmowę. – Jeżeli nie chcemy, żeby telemarketer do nas dzwonił, musimy mu powiedzieć, że nie wyrażamy zgody, żeby do nas dzwoniono – powiedział prezes Federacji Konsumentów w Warszawie Michał Herde.

Nie znasz życia, jeśli nie pracowałeś w call center

Goście w studiu „Dzień Dobry TVN rozmawiali o pracy telemarketera. Byli konsultanci infolinii opowiedzieli o tym, co było najtrudniejsze w ich pracy. – O wiele łatwiej jest, jeżeli ktoś stara się zrozumieć, co klientem kieruje – dodał psychoterapeuta Miłosz Brzeziński, który radził, jak panować nad emocjami.

Trele morele

Daria Ładocha opowiedziała o daniach, które przygotowała, czyli udziec z indyka pieczony z morelami i krem pomidorowy z kruszonką.