Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

Mieszkańcy wielu wsi i mniejszych miejscowości nie mogą spokojnie żyć, a to dlatego, że cały czas coś śmierdzi. Wszystkiemu winne są przemysłowe fermy zwierzęce. Kto jest odpowiedzialny za taki stan rzeczy? I co można zrobić, by ochronić mieszkańców i pomóc im?

Aż oczy szczypią – czy smród szkodzi zdrowiu?

W studiu „Dzień Dobry TVN” Bartosz Szulczyński, doktorant na Wydziale Chemii Politechniki Gdańskiej, opowiedział o tym, jak bada się przekroczenia norm zapachowych. Czy nieprzyjemny zapach i smród szkodzą zdrowiu i samopoczuciu?

Trele morele

W kuchni Daria Ładocha przygotowała na deser podwójnie czekoladowe muffiny z morelami. A jakie dania obiadowe pojawiły się w jej menu?

Prognoza pogody Bartka Jędrzejaka

Bartek Jędrzejak o korzyściach, jakie przyniosły opady deszczu. Prezenter zapowiedział także, że w najbliższym czasie czeka nas słoneczna pogoda.

Modne laski zakładają opaski

Stylistka fryzur Żaneta Pawlak pokazała, jakie są najmodniejsze ozdoby do włosów w tym sezonie. Nie tylko opaski, ale i apaszki, spinki z pereł, kwiaty i wiele innych biżuteryjnych dodatków. Czy tylko kobiety z długimi włosami mogą pozwolić sobie na takie dodatki?