Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

Jaś Kępiński to trzynastolatek, który postanowił zostać zawodowym thriatlonistą. Jest to wymagająca dziedzina sportu, która łączy bieganie, pływanie i jazdę na rowerze. Chłopak prowadzi bardzo intensywny tryb życia – trenuje 6 razy w tygodniu, a w dni wolne organizuje rowerowe wycieczki ze znajomymi. Jak rozpoczęła się jego miłość do sportu?

Krew, pot, łzy i… klasówka z matmy

Czy jego treningi mają wpływ na jego życie prywatne? W studiu „Dzień Dobry TVN” fizjoterapeuta Michał Dachowski opowiedział, jakie konsekwencje mogą wiązać się z tak intensywnym treningiem oraz jakie kroki należy podjąć, aby nie dopuścić do chorób i uszkodzeń ciała. - Jeżeli jest kontrola na temat tego, jak ten układ mięśniowy i kostny się rozwija to nie ma nic w tym złego – wyznaje terapeuta.

Przegląd prasy Rafała Madajczaka

Rafał Madajczak z ASZ Dziennika w przeglądzie prasy przybliżył informacje z pierwszych stron polskich gazet. Opowiedział między innymi o historii Marka Lisińskiego, wynikach ostatnich wyborów oraz o powiększającej się angielskiej rodzinie królewskiej.

Chusteczkowy taniec

26 kwietnia w Bielsku-Białym miało miejsce wydarzenie „IMAsivo 2019”. Akcja miała na celu podkreślanie wartości rodzinnych oraz bliskości matek z dziećmi. W konkursie brały udział 43 zespoły, a polskie mamy wytańczyły trzecie miejsce na podium. W rozmowie z prezenterką założycielki grup z Zabrza i Bielska-Białego powiedziały o swojej inicjatywie oraz idei tego tańca. Panie zaprezentowały również chusteczkowy taniec.