Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

Mateusz Hładki spędził dzień z Joanną Liszowską i zobaczył, jak aktorka przygotowuje się do spektaklu „Piękna Lucynda” w teatrze 6. Piętro. Joanna Liszowska opowiedziała także, nad jakimi artystycznymi projektami obecnie pracuje.

Flesz showbiznesowy

Mateusz Hładki sprawdził, co słychać w świecie gwiazd. Sonia Bohosiewicz na Instagramie wspominała swoją ciążę, a sylwetką po ciąży swoje obserwatorki zachwyciła Kasia Tusk.

Stan zdrowia Jacka Rozenka i szczęśliwa operacja Wojtka Szczęsnego

Prasa plotkarska poinformowała o stanie Jacka Rozenka, który po udarze powoli dochodzi do zdrowia. Bramkarz Wojciech Szczęsny opublikował natomiast zdjęcie po operacji kolana, która przebiegła pomyślnie.

Prognoza pogody Bartka Jędrzejaka

Bartek Jędrzejak przedstawił prognozę pogody i zapowiedział poprawę aury.

Uwolnić piersi

Z okazji światowego dnia bez z stanika stylistka Ewelina Rydzyńska pokazała najmodniejsze biustonosze. Doradziła także, jakie dobierać modele, aby zadbać o piersi. Marcin Prokop zdradził także, jaki biustonosz wybrałby, gdyby był kobietą.

100 – 35 = 65  Kasia wciąż walczy

Gościem Qczaja bybła Katarzyna Lubina, która schudła 35 kg. Opowiedziała, jak zmieniła swoje życie, i zachęciła inne kobiety do tego, by zawalczyły o siebie. – Nie ma rzeczy niemożliwych – dodała bohaterka metamorfozy.