Dzień Dobry TVN

sezon 27

Dzień Dobry TVN

Blat drewniany, laminowany czy z kamienia - który z nich sprawdzi się najlepiej w kuchni? Jakie mają wady i zalety? O charakterystyce poszczególnych blatów w „Dzień Dobry TVN” opowiedział architekt Jonatan Kliczewski.

Jakiego życia i świata pragną młodzi?

Coraz częściej w naszych rozmowach pojawia się refleksja, że świat po pandemii będzie inny. Jednak zmiany niekoniecznie będą negatywne. Jak świat ma zamiar zmienić młode pokolenie? Jego przedstawiciele podzielili się swoimi planami w „Dzień Dobry TVN”.

Antykwariat Grochowski – wyjątkowe miejsce dla pasjonatów staroci

Antykwariat Grochowski to jeden z największych i najciekawszych antykwariatów w Polsce. Jego właścicielem jest Marek Łączyński – prawdziwy pasjonat staroci. Jak wyglądały początki funkcjonowania miejsca? O swojej pasji w „Dzień Dobry TVN” opowiedziała rodzina Łączyńskich.

On znowu zapomniał o naszej rocznicy. Co to oznacza?

W rutynę wpadają nawet najbardziej zakochane pary. Codzienne obowiązki i problemy, praca, kredyty i dzieci nie są najlepszym gruntem pod bycie. Kobiety przestają robić śniadania do pracy i poranną kawę, mężczyźni zapominają o kwiatach na rocznicę. Ale czy to powód do rozstania lub rozwodu? Co zrobić, gdy mężczyzna kolejny raz zapomina o rocznicy? O tym w „Dzień Dobry TVN” opowiedziały Marzena Lewandowska, Iwona Tomaszewska i Izabela Janachowska.

Grzegorz Zawierucha i jego patent na puszystą pastę jajeczną

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Grzegorz Zawierucha przygotował idealną pastę jajeczną.