Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

Marta Gąska doradziła, jak poprawnie używać konturówkę do ust i jaki kolor dobrać?  Omówiła także, jakie są najczęstsze błędy popełniane podczas makijażu ust.

Mazolewski i Porter łączą siły

Jak doszło do nagrania wspólnej płyty dwóch zupełnie różnych artystów – Johna Portera i Wojciecha Mazolewskiego. – Zdecydowaliśmy, że chcemy połączyć nasze energie i tworzyć coś fajnego i oryginalnego – zdradził John Porter. Wojciech Mazolewski dodał, że obydwaj mieli swobodę muzyczną i dlatego powstało coś niesamowitego. Co o współpracy z muzykami powiedział producent? Kamery „Dzień Dobry TVN” towarzyszyły także duetowi podczas koncertu na dworcu.

Muzyka łączy pokolenia

W studiu „Dzień Dobry TVN” o najnowszej płycie opowiedzieli Wojciech Mazolewski i John Porter. Jak wyglądał proces twórczy i jak układała się współpraca muzyków?

Lisa – studentka o wielkim sercu

Lisa Aditya pochodzi z Indonezji, w dzieciństwie z powodu tsunami straciła rodziców. Mimo trudnych wydarzeń udało jej się skończyć studia z najwyższą średnią w historii uczelni. Dwa lata temu przyjechała do Polski, by kontynuować naukę. Dziewczyna odnosi sukcesy, otrzymuje stypendium i nagrody dla najlepszych studentów. A wszystko, co robi, robi po to, by polepszyć życie mieszkańców Indonezji.