Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

Sezon wakacyjny zbliża się wielkimi krokami. Gdzie i za ile można pojechać na urlop w Polsce? Dziennikarz Jakub Porada przedstawił najciekawsze i najpiękniejsze miejscowości w kraju, do których warto się wybrać. Opowiedział również, jakie opcje są najpopularniejsze w zależności od budżetu oraz towarzyszy wypoczynku. Jak znaleźć odpowiednie zakwaterowanie? Który termin jest najkorzystniejszy?

Foton – trochę rower, trochę samochód

Na ulicach Warszawy pojawił się nowy pojazd – Foton, czyli połączenie samochodu i roweru. Twórca tej niezwykłej konstrukcji Andrzej Burek w rozmowie z Marcinem Prokopem opowiedział o początkach tego pomysłu oraz o pracy, jaką włożył w projekt. Wyjaśnił także, jak taka hybryda działa oraz co jest kluczowe przy sporządzaniu pojazdu tego typu. Jakie plany na rozwój pojazdu ma konstruktor? Czy Foton podbije polskie drogi?

Autorski przegląd prasy Jacka Tacika

W studiu „Dzień Dobry TVN” Jacek Tacik podzieli się najważniejszymi informacjami z polskiej prasy. Opowiedział między innymi o nastrojach po wyborach do Europarlamentu oraz o zagrożeniu, jakie stwarzają elektryczne hulajnogi.