Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

Wczoraj zostały rozdane nagrody dla najbardziej wpływowych kobiet biznesu i showbiznesu. Agnieszka Jastrzębska zapytała nagrodzone gwiazdy, czy same czują się kobietami wpływowymi? – To jest piękne uczucie – przyznała Beta Kozidrak.

Joanna Krupa o mężu, zazdrości i polskich wakacjach

Joanna Krupa opowiedziała, jak będą wyglądały jej najbliższe miesiące i co o jej pracy myśli mąż. Zdradziła także, jak się czuje jako 40-letnia kobieta.

Gwiazdy o swoich kobiecych słabościach

Podczas premiery biżuterii Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy, jakie są ich słabości i czemu nie mogą się oprzeć. – To chyba normalne, że każda kobieta lubi czasem zgrzeszyć – powiedziała Anna Lewandowska.

Anna Lewandowska o trudnym wyzwaniu

Anna Lewandowska opowiedziała przed kamerami o wyzwaniu 30. dni bez cukru. Jak sobie z tym radzi? Czy miewa jakieś kryzysy i ma ochotę na coś słodkiego?

Joanna Koroniewska o swoich urodzinach i rzucaniu nałogu

Joanna Koroniewska niedawno obchodziła urodziny i opowiedziała, jak je świętowała. Zdradziła także, że przez lata była uzależniona od papierosów. Po wielu próbach udało jej się rzucić palenie. – Papierosy są złe – dodała aktorka.

Prognoza pogody

Bartek Jędrzejak przedstawił szczegółową prognozę pogody.

Nieoczywiste przepisy na kurczaka

W kuchni „Dzień Dobry TVN” David Gaboriaud pokazał, jak przygotować kurczaka. W jego menu znalazły się: kurczak faszerowany ziołami pieczony w całości, potrawka z kurczakiem i pieczarkami pod ciastem francuskim oraz pielmieni w bulionie drobiowym.  Zdradził także, na co zwrócić uwagę, kupując kurczaka.