Dzień Dobry TVN

sezon 43

Dzień Dobry TVN

Paweł Skóra jest Mistrzem Świata i dwukrotnym Mistrzem Europy w dziedzinie Freestyle Football. Na czym polega ten sport? To sztuka żonglowania piłką nożną przy użyciu dowolnych części ciała z wyjątkiem łokci i rąk. Łączy triki piłkarskie, taniec, akrobatykę i muzykę. Dziś w programie Paweł opowiedział o tym, skąd wzięła się jego pasja i jak został mistrzem. Przy okazji wykonał wyjątkowy pokaz swoich umiejętności. Jaki trik jest najtrudniejszy?

Czy wolno być gejem w sporcie?

17-letni piłkarz Jake Daniels publicznie ogłosił, że jest gejem. Jego wyznanie wzbudziło ogromne emocje wśród kibiców piłki nożnej. Dlaczego orientacja seksualna w świecie sportu nadal jest tematem tabu? O tym w studiu „Dzień Dobry TVN” opowiedział Wojciech Zawioła. Dziennikarz sportowy zdradził, że na młodego napastnika Blackpool FC wylała się lawina hejtu. - To jest środowisko bardzo homofobiczne, mało tolerancyjne, często narodowe i bardzo prawicowe - dodał. Jak często sportowcy dzielą się swoim coming outem?

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak prosto ze słonecznego dachu „Dzień Dobry TVN” przedstawił prognozę pogody na dziś. Jakie temperatury nas czekają? Gdzie możemy spodziewać się opadów deszczu?

Mój tato jest w Azowstalu

Po niemal trzech miesiącach obrony setki rannych żołnierzy zostały wywiezione przez Rosjan z zakładów Azowstal. Te zakłady metalurgiczne były ostatnim punktem ukraińskiego oporu w walce o Mariupol, a także schronem dla tysięcy jego mieszkańców. W dzisiejszym programie Kateryna postanowiła opowiedzieć swoją historię. Mieszkanka Mariupola zdradziła, że jej tata wciąż przebywa na terenie zakładów. Kiedy ostatnio miała szansę z nim porozmawiać?