Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

Potliwość stóp to problem wielu ludzi. W wielu przypadkach to schorzenie ma podłoże genetyczne. Pocącym się stopom towarzyszy niekiedy nieprzyjemny zapach, dlatego warto zwalczać tego problemu jest ważne i dla chorego i towarzystwa. O nadpotliowości w „Dzień Dobry TVN” opowiedziała dermatolog dr Aleksandra Jagielska. Jak sobie z tym radzić?

Roślinne patenty na wąskie balkony

W dzisiejszym odcinku z cyklu „Halo Ziemia” Łukasz Skop pokazał, jak uprawiać rośliny na wąskiej przestrzeni, dzięki czemu z łatwością upiększymy nasze balkony. Jakie rośliny i donice wybrać?

Balkony wieczorową porą

Martyna Kondratowicz podpowiedziała, w jaki sposób rozświetlić nasze balkony, by przyjemnie spędzać tam czas. Dekoratorka zaproponowała piękne świecące girlandy oraz oryginalne lampiony.  Ciekawym rozwiązaniem są lampy solarne, które wykorzystują energię słoneczną.

Dzieląc się życiem spełniają marzenia

Pierwsze objawy nowotworów krwi to ogólne pogorszenie się stanu zdrowia, które są często bagatelizowane. Jednak białaczka nie jest wyrokiem. Dzięki dawcom komórek macierzystych choroba w wielu przypadkach jest całkowicie uleczalna. Tak było w przypadku Moniki Michalik, która dzisiaj jest całkowicie zdrowa. Kiedy zorientowała się, że może być chora?  – Nadszedł taki dzień, kiedy sama stwierdziłam, że coś jest nie tak – wyznała. W programie wyjaśniła, dlaczego zarejestrowanie się jako dawca szpiku, może uratować czyjeś życie.