Dzień Dobry TVN

sezon 43

Dzień Dobry TVN

Pasja łączy bardziej niż kredyt? O wspólnych zainteresowaniach opowiedzieli goście „Dzień Dobry TVN” Karolina Pilarczyk, Mariusz „Mario” Dziurleja, Aneta Zalewska i Kamil Zalewski. Czym jest drifing? – To precyzyjna jazda poślizgami – powiedziała Pilarczyk. – To dosyć wyrafinowana sztuka motosportowa – dodała. – Chcemy ludziom pokazać, że można się rozwijać, można realizować pasje – zaznaczył Dziurleja. Jak poznali się Zalewscy? Jak wygląda ich wspólna praca i wspólne życie?

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak z „Dzień Dobry TVN” opowiedział o dzisiejszej prognozie pogody.

Skowronki – chór najwyższych lotów

Chór Skowronki z Poznania powstał w 1950 roku. – To zawsze był chór dziewczęcy – powiedziała Alicja Szeluga, dyrygentka chóru. – To jedyny polski chór dziewczęcy, który wystąpił na deskach Carnegie Hall – dodała. – Cztery czy pięć bisów to już jest coś. Uskrzydliło nas bardzo – zaznaczyła. A jaki był ich występ w Boliwii? Jak potoczyła się kariera byłych chórzystek?

Od rana Skowronki śpiewają

Robert Sotckinger odwiedził chórzystki z Chóru Dziewczęcego Skowronki. Skąd ich zamiłowanie do śpiewania? Na koniec rozmowy dziewczęta zaprezentowały swoje umiejętności pod przewodnictwem Alicji Szelugi, dyrygentki chóru.