Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

Agnieszka Jastrzębska przejrzała Instagrama i sprawdziła, co nowego w świecie gwiazd? Izabela Janachowska pochwaliła się zdjęciem synka i nienaganną figurą po ciąży. Joanna Liszowska się rozwiodła. A Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak przygotowuje się do roli mamy.

Gwiazdy o designie i wystroju wnętrz

Agnieszka Jastrzębska wybrała się na otwarcir luksusowego showroomu z meblami. Tam spotkała się ze znanymi osobami z showbiznesu, które zapytała o to, czy zwracają uwagę na piękne i dizajnerskie przedmioty. Gwiazdy opowiedziały także o swoich ulubionych meblach.

Agnieszka Woźniak-Starak jest w ciąży?

Jedne z tabloidów ogłosił, że Agnieszka Woźniak-Starak stara się o dziecko. Co na ten temat ma do powiedzenia sama zainteresowana?

Martyna Wojciechowska po raz pierwszy komentuje doniesienia o ciąży

Martyna Wojciechowska zdementowała plotki dotyczące ślubu z Przemkiem Kossakowski. Zdradziła także Agnieszce Jastrzębskiej, czy niedługo po raz kolejny zostanie mamą.

Agnieszka Dygant o zmianach w wizerunku

Agnieszka Dygant założyła aparat ortodontyczny, czym wzbudziła zainteresowanie mediów. Przed kamerami powiedziała, dlaczego zdecydowała się na ten krok?

Kaskaderzy w siodle

Bartek Jędrzejak odwiedził rodzinę Mazurów w Zagórzu, z którymi porozmawiał o ich pasji, czyli kaskaderstwie konnym.

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak przedstawił pogodę na cały dzień.

Sałaty i dressingi

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Piotr Kucharski przedstawił wiosenne menu, na które składają się różne sałatki. Kucharz pokazał, jak przygotować domowy mix sałat i sos winegret.