Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

Wczoraj dom Wielkiego Brata opuściła kolejna osoba. Tym razem padło na charyzmatyczną Magdę Zając. W rozmowie z Bartkiem Jędrzejakiem opowiedziała, jak wspomina miniony czas. Jaka była jej relacja z Igorem? Uczestniczka zdradziła również, co planuje zrobić w najbliższej przyszłości. – Nie wiem co ze studiami – wyznała. Kto jej zdaniem jako ostatni opuści „Big Brothera”?

Niech żyją warzywa!

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Kasia Bukowska zaproponowała różne przepisy na przygotowanie warzyw. Zdradziła, jak przygotować karmelizowaną młodą marchewkę z hummusem i majonezem. Jak przygotować sos aioli?

Tajemnice diety warzywno-owocowej dr Ewy Dąbrowskiej

Dieta warzywno-owocowa z racji bardzo niskiej kaloryczności, jest odmianą postu leczniczego. Reporterka „Dzień Dobry TVN” Katarzyna Olubińska rozmawiała z Beatą Anną Dąbrowską, autorką książki o diecie dr Ewy Dąbrowskiej, która oprócz inspiracji, jest również jej teściową. Jak wyglądają ich relacje? – Jest dla mnie osobą, która pokazuje bardzo wspaniałe wartości – wyznała pisarka. Z jakimi pytaniami najczęściej zwracają się do niej czytelnicy?

Poranny przegląd prasy

W studiu programu Andrzej Stankiewicz przedstawił przegląd krajowej prasy. Dzisiaj najczęściej poruszanym tematem były wyniki wyborów do Europarlamentu. Kto zdobył największą ilość głosów?