Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

Jak wyglądała niedziela Polaków? Wszyscy świętowali Dzień Mamy, ale tylko niektórzy wzięli udział w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Filip Chajzer sprawdził, jak wybierali Polacy, i zapytał dlaczego wiele osób nie głosowało.

Jak głosowali Polacy?

Politolog dr Ewa Pietrzyk-Zieniewicz skomentowała wynik wyborów. Co ją najbardziej zaskoczyło? Politolog powiedziała także, jak według niej mogą wyglądać jesienią wybory parlamentarne w Polsce?

Flesz showbiznesowy

Gwiazdy świętowały Dzień Matki na Instagramie, publikując zdjęcia i nie szczędząc przy tym miłych słów.

Joanna Krupa zostanie mamą!

W weekendowym wydaniu „Dzień Dobry TVN” Joanna Krupa powiedziała się, że spodziewa się dziecka. Zdradziła, jakie emocje towarzyszyły jej na samym początku ciąży.

Agnieszka Chylińska o nowej książce i blaskach macierzyństwa

Agnieszka Jastrzębska porozmawiała z Agnieszką Chylińską o najnowszej książce i macierzyństwie. – Bywa pięknie, ale bywa tragicznie. Jest to trud, ale myślę sobie, ze jest to trud, za który jestem wdzięczna – powiedziała artystka.

„Życia mała garść” – wyjątkowy hołd Natalii Kukulskiej dla rodziców

Natalia Kukulska świętowała Dzień Matki w wyjątkowy sposób. Piosenkarka zorganizowała koncert z udziałem wielu artystów, by uczcić pamięć o rodzicach Annie Jantar i Jarosławie Kukulskim. –Oni zostawili ta wiele piękna w swojej twórczości. W jakiś sposób zabezpieczyli się i stali się nieśmiertelni – powiedziała Natalia Kukulska.