Dzień Dobry TVN

sezon 1

Dzień Dobry TVN

Minikiwi z Polski

Czym jest minikiwi? Jakie warunki sprzyjają tej roślinie? - Kiwi to roślina, którą możemy uprawiać w krajach południowych, nie wytrzymuje mrozów większych niż minus piętnaście stopni. Minikiwi doskonale radzi sobie z naszymi zimami, minus dwadzieścia, minus trzydzieści stopni bez problemu jest w stanie przetrwać – powiedział dr hab. Piotr Latocha, pracownik naukowy SGGW. – Same owoce różnią się tym, że są mniejszą wersją kiwi, nie ma tu żadnej manipulacji genetycznej – dodał. Jak wyglądały jego badania nad minikiwi? Jakie właściwości zdrowotne ma ten owoc?

Egzotyka z marketu. Nieznane owoce, których warto spróbować

Dietetyk kliniczny Hanna Stolińska-Fiedorowicz powiedziała o owocach, których warto spróbować. – Warto sięgnąć po owoce egzotyczne, ponieważ mają fantastyczne właściwości – zaznaczyła. Jaki owoc zmniejsza poziom glukozy we krwi? Co jeszcze jest dobre dla naszego zdrowia?

Przegląd prasy Pawła Płuski

Dziennikarz „Faktów” TVN Paweł Płuska powiedział o tym, jakie tematy znalazły się w dzisiejszej prasie. Co było głównym tematem gazet?

Najnowsze trendy ślubne

Renata Migalska, organizatorka targów ślubnych, powiedziała o najnowszych trendach ślubnych. Jakie nowości pojawiły się na targach ślubnych, na które wybrała się dziennikarka „Dzień Dobry TVN” Katarzyna Olubińska? Jaki jest koszt usług ślubnych?

Ślub już za rok, więc przygotowania czas zacząć

Eksperta ślubna Izabela Janachowska powiedziała o tym, kiedy najlepiej zacząć organizować ślub. Jak do tej ceremonii przygotowują się panny młode? – Zabiegi typu powiększanie ust, różne zabiegi kosmetyczne, wybielają zęby, prostują zęby – zaznaczyła Janachowska. Jak nie przesadzić?