Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

Alvaro Soler to od czterech lat najgorętsza latynoska gwiazda muzyki. Sprzedał ponad milion albumów, a kilkanaście milionów fanów na bieżąco obserwuje go w internecie. Tuż przed swoim koncertem w Warszawie oprowadził Franciszka Strąkowskiego po backstage'u i opowiedział o swojej rodzinie. Czym zajmuje się dziewczyna wokalisty? Czy muzyk ma jakiś rytuał przed występem?

Warzywne przepisy Darii Ładochy

W kuchni programu Daria Ładocha zdradziła swój przepis na mini naleśniki z pastą z bakłażana i granatem. Jak przygotować to danie, które zasmakuje każdemu dziecku?

Dom rodzinny Rafała Zawieruchy

Wychowywanie się w domu pełnym dzieci zostawia wiele wspomnień. Nie inaczej było w przypadku Rafała Zawieruchy. Jego rodzice oprócz swojej biologicznej czwórki, zajmowali się dwudziestoma innymi młodymi ludźmi, prowadząc rodzinę zastępczą. W programie aktor wraz z najbliższymi, opowiedział o swoim dzieciństwie.

Rozśpiewany Dzień Matki w rodzinie

Studio „Dzień Dobry TVN” odwiedziła dziś rodzina Rubików. Z okazji Dnia Matki na scenie dziewczynki wykonały piosenkę, do której akompaniował im tata – Piotr. Muzyk opowiedział o swojej  najnowszej płycie, która wczoraj miała swoją premierę.

Baranovski – skazany na muzykę

Wojciech Baranowski mimo, że pochodzi z małej miejscowości, znany jest w całej Polsce. Jak zaczęła się jego przygoda z muzyką? O spełnianiu swoich marzeń artysta opowiedział w „Dzień Dobry TVN”. Kto jest jego aniołem stróżem, który czuwa nad jego karierą?