Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

W studiu „Dzień Dobry TVN” Małgorzata Socha opowiedziała o relacji z mamą oraz o swoim dzieciństwie. Co najlepiej wspomina z tego okresu? Mama aktorki wyjaśniła, jak rozwinęły się ich kontakty na przestrzeni lat i co lubiły razem robić. Jaką córką była Małgorzata Socha?

Stanley Kubrick – geniusz światowego kina

Stanley Kubrick to jeden z najwybitniejszych reżyserów w historii kina, a jego filmy są znane na całym świecie. Na londyńskiej wystawie poświęconej artyście Anna Senkara rozmawiała z jego córką Kathriną Kubrick. Jak wspomina słynnego ojca i wydarzenia związane z jego hitami kinowymi? Opowiedziała również, jaki Stanley Kubrick był prywatnie oraz dlaczego nie lubił rozgłosu.

Park rozrywki Energylandia

Tomasz Zubilewicz wybrał się do parku rozrywki Energylandia. Jakie atrakcje tam na nas czekają? Prezenter zdradził również, jaka pogoda czeka nas w najbliższych dniach.

Heroiczna walka matki o syna

Tomasz Komenda spędził 18 lat w więzieniu za zbrodnię, której nie popełnił. Jego matka Teresa Klemańska była jedną z niewielu osób, które nigdy nie zwątpiły w jego uczciwość. Kobieta wspierała swojego syna przez cały ten okres oraz próbowała udowodnić prokuraturze, że syn jest niewinny. W studiu programu opowiedziała, o tym niezwykle trudnym okresie oraz o walce jaką stoczyła. Jak czują się oboje, kiedy Tomasz jest już na wolności?