Dzień Dobry TVN

sezon 43

Dzień Dobry TVN

Co można robić na emeryturze? Biegać maratony! Taki plan, na swoje 70. urodziny, wymyśliła pani Barbara Tukendorf. Jak przygotowuje się do wyzwania i kto ją do tego zmotywował? Co jeszcze robi w wolnym czasie?

Europejskie Mistrzostwa we wchodzeniu po schodach

Robert Stockinger rozmawiał dziś z panią Basią Tukendorf, przed startem w Europejskich Mistrzostwach we wchodzeniu po schodach. Jakie emocje towarzyszyły uczestnikom przed wyścigiem podczas rozgrzewki?

Pogoda na dziś

Diana Kautz wybrała się dziś do Łodzi, gdzie rozgrywane są finały wojewódzkie największego w Europie turnieju piłkarskiego dla dzieci. Kiedy odbędzie się mecz finałowy i jaka jest nagroda główna? A co czeka nas w pogodzie?

Przysmaki wprost z wiosennej łąki

Do odwiedzin w swoim pięknym gospodarstwie zaprosili nas Wojciech i Agnieszka Oczkowscy, by pokazać jego uroki. Jakie roślinne ziołowe przysmaki rosną na ich terenie i co można z nich wyczarować?

Złe i dobrze dobrane duety spożywcze

W naszym dzisiejszym studiu „Dzień Dobry TVN” gościliśmy Katarzynę Bosacką, która wyjaśniła, jakich produktów spożywczych nie powinniśmy ze sobą łączyć, a które z nich świetnie idą w parze. Jakie są idealne połączenia żywieniowe?