Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

W dzisiejszej kuchni programu David Gaboriaud zdradził swój przepis na sałatkę z botwinki i kaszy gryczanej. Jak glazurować buraczki?

Mikołaj Rey w truskawkowym królestwie

Powoli rozpoczyna się sezon na truskawki, które kocha chyba każdy. Mikołaj Rey wraz z kamerą „Dzień Dobry TVN” odwiedził krajowych producentów tych pysznych owoców, by porozmawiać o ich uprawie. Jak wygląda truskawkowy raj? W jaki sposób można chronić rośliny biologicznie, a nie chemicznie?

Czy padnie kolejny rekord na rynku dzieł sztuki?

W najbliższy wtorek odbędzie się Letnia Aukcja Dzieł Sztuki. Jakie obrazy zostaną wystawione na sprzedaż? W programie Iwona Buchner-Grzesiak opowiedziała o najnowszych trendach na rynku kolekcjonerów sztuki.

Wystawa „Madonny Kory” w Warszawie

W Wolskim Centrum Kultury w Warszawie od dziś można oglądać wyjątkową wystawę, na której prezentowane są "Madonny Kory", czyli figurki i obrazy, które malowała i kolekcjonowała Kora Jackowska. O dziełach, ich historii i inspiracjach opowiedział Kamil Sipowicz

CLEO w ogniu pytań

Wokalistka CLEO w studiu „Dzień Dobry TVN” odpowiadała na pytania internautów. Piosenkarka zdradziła, jak udało się jej namówić do udziału w klipie między innymi Dawida Kwiatkowskiego. Czy artystka odchodzi od tematyki folkowej?