Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

Znana na całym świecie polska supermodelka Monika Jagaciak jest w siódmym miesiącu ciąży. Swoją karierę zaczęła w bardzo młodym wieku i od tego czasu jej kariera w zdumiewającym tempie się rozwijała. Do studia „Dzień Dobry TVN”  przyszła ze swoją mamą Marleną Jagaciak i wspólnie opowiedziały o pierwszych krokach modelki w wielkim świecie. – Ja patrząc na moją przeszłość wiem, że byłam na to gotowa – wyznała dziewczyna.

Skalne Miasto

Tomasz Zubilewicz odwiedził „Skalne Miasto” i zdradził kilka ciekawostek na temat tego miejsca oraz opowiedział co w pogodzie na najbliższe dni.

Pomysły na botwinkę Davida Gaboriaud

W dzisiejszej kuchni programu David Gaboriaud zdradził swój przepis na sałatkę z glazurowanej botwinki i kaszy gryczanej. Jak ją przygotować?

Julianne Moore o drobnych radościach życia

Julianne Moore to wybitna hollywoodzka aktorka, aż pięciokrotnie nominowana do Oscara. Jest też laureatką statuetki dla najlepszej aktorki za film "Still Alice". Gra w wysoko budżetowych produkcjach, ale jest znana z zamiłowania do kina niezależnego.  W rozmowie z reporterką Anną Wendzikowską opowiedziała o swojej roli w nowym filmie „Gloria Bell”.

Schronisko dla zwierząt w potrzebie

W związku z wysokim stanem wód i zagrożeniem powodziowym na południu Polski wiele schronisk dla zwierząt znalazło się w dramatycznej sytuacji. Ludzie ruszyli z pomocą - setki psów i kotów znalazło dom tymczasowy. Robert Stockinger odwiedził jedno z krakowskich przyczółków dla zwierząt. Jak wygląda procedura „adopcji tymczasowej”?