Dzień Dobry TVN

sezon 15

Dzień Dobry TVN

Ania Dec przedstawiła dzisiejszą prognozę pogody. W której części kraju będzie najzimniej?

Gdzie najlepiej wybrać się na narty?

Każdy kto kocha zimowe szaleństwo na ośnieżonych stokach, szuka najlepszego miejsca na wyjazd. Austria, Włochy, a może Francja? O tym, gdzie najlepiej wybrać się na narty mówili w dzisiejszym programie „Dzień Dobry TVN” Filip Gawryś oraz Mateusz Walczak. A w którym polskim mieście są najlepsze warunki?

Michele Morrone o scenach pełnych pożądania w filmie „365 dni”

Michele Morrone w wywiadzie z Mateuszem Hładkim opowiedział o pracy na planie zdjęciowym do filmu „365 dni”. Aktor zdradził, czy pikantne sceny stanowiły dla niego duże wyzwanie oraz jak zaczęła się jego kariera.

Co nowego w show biznesie?

Mateusz Hładki zdradził co nowego wydarzyło się w ostatnich dniach w świecie gwiazd. Czy faktycznie przyjaciółki Sara Boruc i Marina pokłóciły się? A co w kwestii konfliktu Meghan Markle i jej ojca, który niedługo będzie zeznawał w procesie przeciwko córce?

Dlaczego nastolatkowie są wiecznie niewyspani?

Według specjalistów zajęcia w szkole nie powinny zaczynać się przed godziną 9.30. Terapeutka Magdalena Komsta uważa, że późne rozpoczynanie dnia i zasypianie, związane jest z dojrzewaniem płciowym. – Naturalną rzeczą jest to, że nastolatek będzie kładł się spać później niż jego rodzice – wyjaśniła terapeutka bezsenności. Czy stosowanie melatoniny u młodzieży jest rozwiązaniem?